0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

MASH: Paguhen mjete për shujtë të subvencionuar studentore

Ministria e Arsimit dhe Shkencës informon se sot është kryer pagesa prej 79,14 milionë denarëve për shujtë të subvencionuar për studentët për 28.011 shfrytëzues të kësaj të drejte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle