0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MASH: Nesër fillon aplikimi për bursa për studentë dhe dorëzimi i dokumenteve për vazhdimin e të drejtës së shfrytëzueve aktual

Nesër fillon aplikimi për ushtrimin e të drejtës për bursë studentore, informoi Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH). Në pajtim me kushtet dhe kriteret e përcaktuara në konkursin për vitin akademik 2021-2022, afati i fundit për aplikim është 15 tetor 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle