0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

MASH: Në mbledhjen globale 2021 të UNESKO-s, Maqedonia e Veriut i konfirmoi angazhimet pë arsim cilësor bashkëkohor

Republika e Maqedonisë së Veriut dha sinjal të fuqishëm dhe i konfirmoi angazhimet për krijimin e arsimit cilësor dhe bashkëkohor, me pjesëmarrje të zëvendës ministrit të Arsimit dhe Shkencës Arafat Shabani, sot në Mbledhjen globale për arsim për vitin 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle