0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQUncategorized SQ

MASH: Marrëveshje për bursa të nxënësve dhe studentëve do të mund të parashtrohen edhe nesër

Të gjithë nxënësit dhe studentët të cilët janë fitues të bursës, përkatësisht këtë të drejtë e kanë realizuar në konkurset për ndarje të bursave për vitin mësimor/akadmeik 2021-2022, do të munden edhe nesër (e shtunë, 27 nëntor 2021), prej orës 9:00 deri në orën 16:00, t'i parashtrojnë dokumentet e nevojshme në shkrimtoren e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle