0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQTekste origjinale SQ

MASH: Janë krijuar kushtet për fillimin e vitit shkollor me prani fizike, vendimi përfundimtar në seancën e nesërme të Qeverisë

Janë krijuar kushte për fillimin e vitit të ri shkollor me prani fizike, vlerësoi sot Shtabi i Përgjithshëm i Krizave i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev, me propozim të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës. Vendimi përfundimtar se si do të fillojë viti i ri shkollor pritet të merret nesër në seancëne Qeverisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle