0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MASH: Janë furnizuar 25 makina dhe aparate profesionale për mensë për tre konvikte studentore në Shkup

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës (MASH) furnizoi 25 makina dhe aparate të reja profesionale për mensë për tre konvikte për studentë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle