0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MASH-i e intensifikon bashkëpunimin me Agjencinë për Zbatimin e Gjuhëve në fushën e përkthimeve dhe lektorimit

Ministria e Arsimit dhe Shkencës kumtoi se po intensifikon  bashkëpunimin me Agjencinë për Zbatimin e Gjuhëve në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle