0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MASH dhe Komuna e Strugës nënshkruan marrëveshje për ndërtimin e sallës sportive në Dellogozhdë

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri dhe kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko nënshkruan marrëveshje për ndërtimin e sallës sportive në fshatin Dellogozhdë të Strugës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle