0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Masat qeveritare e kanë rritur interesin për vaksinim tek më të rinjtë nga Kërçova

Masat qeveritare për parandalim nga Kovid-19, që kanë të bëjnë me ndalesën për qëndrim në objektet hotelierike pa certifikatë për pranimin e të paktën një doze të vaksinës kundër koronavirusit, e kanë rritur interesin tek më të rinjtë nga Kërçova që të vaksinohen dhe si rezultat i rritjes së interesit janë turmat në pikën e vaksinimit në Shtëpinë shëndetësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle