0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Masat aktuale për udhëtim në Greqi vazhdohen edhe për një javë

Masat aktuale dhe rregullat për udhëtim në Greqi, gjegjësisht  certifikatat e detyrueshme evropiane për Kovid-19, në lidhje me vaksinimin, sëmundjen e kaluar ose rezultat negativ nga PCR/rapid test, janë të detyrueshme edhe për një javë, ndërsa mes tjerash vlejnë edhe për shtetasit e Maqedonisë së Veriut, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle