0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Masat aktuale për hyrje në Greqi vazhdohen për edhe një javë

Deri më 29 korrik janë vazhduar rregullat aktuale për hyrje në Greqi, gjegjësisht dokument i detyrueshëm për Kovid-19 dhe formular i plotësuar PLF, në përputhje me vendimin e ri ministror të qeverisë greke "Parakushte për hyrje në vend që të kufizohet përhapja e Kovid-19", që këtë mëngjes hyri në fuqi, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle