Evropë SQEvropë.Portal SQ

Masa të reja në Gjermani: Testim i përditshëm për të punësuarit, në fuqi rregulla 3G

- Bundestagu gjerman solli pesë ligje për zbulim të pandemisë  së koronavirusit dhe  votuan të mos prolongohet "gjendja epidemiologjike nga vlera nacionale", prejse zyrtarisht  do të skadojë më 25 nëntor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle