Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mas: Takimi i ministrave dështoi për shkak të “pakënaqësisë” së Francës

- Takimi i ministrave të Punëve të Jashtme të Francës, SHBA-së, Britanisë së Madhe dhe Gjermanisë në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju Jork dështoi për shkak të kontestit rreth lidhjes së re të sigurisë në Indo-Paqësor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle