Magazinë SQ

Martin Skorseze do të inçizojë film të ri me Di Kaprion

Regjisori amerikan Martin Skorseze dhe Leonardo di Kaprio planifikojnë bashkëpunim të ri, pas filmave “Bandat e Nju-Jorkut” (Gangs of New York), “Aviatori” (The Aviator), fituesin e Oskarit “Të ndjerët” (The Departed) , “Ishullin Shater” (Shutter Island) dhe “Ujku nga Uollstrit” (The Wolf of Wall Street).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle