Botë SQBotë.Portal SQ

Marti Ahtisari u tërhoq nga jeta publike për shkak të sëmundjes Alzheimerit

Ish presidenti finlandez dhe laureati i Çmimit Nobel për Paqe të vitit 2008 Marti Ahtisari është tërhequr nga jeta publike për të luftuar sëmundjen e Alzheimerit, kumtoi zyra e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle