Magazinë SQSkena SQ

Martesat më të shkurta në skenën botërore

- Jeta e lumtur, ndonjëherë, zgjat vetëm - disa ditë. Vijojnë disa nga martesat më të shkurta në skenën botërore të filmit dhe muzikës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle