0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Marsh i nxënësve të SHF “Ismail Qemali” në përkujtim të viktimave bashkënxënës në aksidentin në Bullgari

Me lot në sy dhe me pikëllim të madh nxënësit e SHF “Ismail Qemali” në Çair sot organizuan marsh përkujtimor nga shkolla deri tek Sheshi “Skënderbe”, duke i nderuar viktimat bashkënxënës në aksidentin e djeshëm me autobus në Bullgari.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle