0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Marsh protestues kundër luftës në Ukrainë

Shoqata e ukrainasve në vend "Lesja Ukrainka" sot do të organizojë mars protestues kundër "luftës dhe mizorisë së pakufishme nga Rusia ndaj Ukrainës".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle