Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Marrëveshje për bashkëpunim në sferën e sigurisë mes Britanisë së Madhe dhe Lituanisë

Britania e Madhe dhe Lituania sot kanë nënshkruar deklaratë të përbashkët për përforcimin e bashkëpunimit në sferën e mbrojtjes dhe sigurisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle