Evropë SQEvropë.Portal SQ

Marrëdhëniet e BE-së me Kinën dhe Bjellorusinë – tema kryesore për ministrat e punëve të jashtme

Marrëdhëniet e Bashkimit Evropian me Kinën dhe me Bjellorusinë do të diskutohen sot, në ditën e dytë të takimit joformal të ministrave të punëve të jashtme në qytetin francez Brest.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle