Botë SQBotë.Portal SQ

Maroku dhe Izraeli nënshkruan Memorandum për bashkëpunim në sferën e mbrojtjes

- Maroku dhe Izraeli sot në Rabat nënshkruan Memorandum për Bashkëpunim në sferën e mbrojtjes, deklaroi zëdhënësi i Ministrisë izraelite të Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle