0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Markovski- Nikolla: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë gjeneratorë më të mëdhenj të stabilitetit në Ballkan Perëndimor

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë gjeneratorët më të mëdhenj të stabilitetit në rajonin e Ballkanit Perëndimor, diçka që Bashkimi Evropian (BE) doemos të pranojë, është konstatuar bashkërisht në takimin e sotëm të ambasadorit Danço Markovski dhe kryetares së Parlamentit shqiptar Lindita Nikolla, ka informuar ambasada e Maqedonisë së Veriut në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle