0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë BotëPolitikë SQShoqëri SQ

Markovski: Fondi për Ballkanin Perëndimor aktor aktiv rajonal i fokusuar në ruajtjen e marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe avancimin e bashkëpunimit

Në prani të ambasadorëve dhe përfaqësuesve diplomatikë të palëve kontraktuese të Fondit për Ballkanin Perëndimor (WBF), vendet anëtare të BE-së, Japonia, Zvicra dhe anëtarët të shoqërisë civile, në Tiranë dje u shënua përvjetori i katërt nga formimi i Fondit për Ballkanin Perëndimor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle