Biznes SQBiznes.portal SQShoqëri SQ

Markit: Kovidi dhe problemet me prokurimet e penguan ekonominë në eurozonë

Ekonomia në eurozonë u ngadalësua  në tetor nën presion të problemeve me prokurimin dhe përhapjen e Kovid-19 që e preku turizmin dhe udhëtimet, tregoi hulumtimi i kompanisë londineze "Markit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle