Botë SQBotë.Portal SQ

Marina amerikane nëse nuk vaksinohet kundër Kovid-19 do të duhet ta braktisë armatën

Pjesëtarët e marinës së SHBA-së që do të refuzojnë të vaksinohen kundër Kovid-19 do të duhet ta braktisin armatën dhe do të mund të humbin ndonjë nga përfitimet që kanë veteranët, ka bërë të ditur marina amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle