0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiqi në Bruksel, fillon skriningu dypalësh për Kapitullin 23, Gjyqësori dhe të drejtat fundamentale

- Zëvendëskryetari i Qeverisë përgjegjës për Çështje Evropiane dhe kryenegociator me Bashkimin Evropian, Bojan Mariçiq, sot në Bruksel do ta hapë skriningun dypalësh për Kapitullin 23 "Gjyqësori dhe vlerat fundamentale".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle