0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mariçiq; Vizita e kryeministrit bullgar është një mundësi e shkëlqyeshme për një dinamikë të re në procesin e negociatave

Fakti që nga të dyja anët e kufirit kemi qeveri të reja, jep një energji të re dhe mundësi të re për zgjidhje pozitive mbi bazë të leksioneve të mësuara nga procesi i deritanishëm i negociatave me Bullgarinë, deklaroi ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiqi, i cili në Qeverinë e re duhet ta udhëheqë Sekretariatin për Çështje Evropiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle