0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Mariçiq: Vendimi për stopimin e ndërtimit të Qendrës së pranimit për të huaj në Bardovcë i nevojshëm për respektimin e kërkesës së qytetarëve

- Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq tha se marrja e vendimit për stopimin e Qendrës për pranim të të huajve në Bardovcë dhe të kërkohet lokacion i ri jashtë vendeve të banuara nuk ishte i lehtë, por, se ishte i nevojshëm që të respektohet kërkesa e qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle