0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Transparencë çdoherë mundet edhe më shumë dhe duhet edhe më shumë

Transparencë çdoherë mundet edhe më shumë dhe duhet edhe më shumë. Opinoni çdoherë është i interesuar për punën e institucioneve dhe prandaj bëmë edhe plan qeveritar për luftë kundër korrupsionit dhe kemi edhe zëvendëskryeministër për luftë kundër korrupsionit, deklaroi sot ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq, para fillimit të konferencës për “Përparimin në luftën kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit në kontekst të planit të Qeverisë për luftë kundër korrupsionit”, në organizim të koalicionit “Të gjithë për gjykim të drejtë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle