0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Mariçiq-Rot: Procesi i negociatave me Bashkimin Evropian duhet të vazhdojë pa probleme

Zëvendëskryeministri i ngarkuar për çështje evropiane, Bojan Mariçiq, ka zhvilluar sot takim me deputetin dhe kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Bundestagun gjerman, Mihael Rot, ku u diskutua për fazën tjetër në procesin e integrimit evropian dhe rëndësinë e mbarëvajtjes së procesit të skriningut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle