0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mariçiq: Regjistrimi po zbatohet me sukses dhe pa asnjë problem

Ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq sonte gjatë intervistës për televizionin “Sitel” vlerësoi s regjistrimi po zbatohet m sukses, pa asnjë problem dhe se deri më tani janë regjistruar 900.000 qytetarë apo rreth 100.000 në ditë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle