0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: Reformat janë shumë më tepër se ligjet e reja të BE-së, ato janë ndryshime në funksionimin e institucioneve

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, në takimin skrining shpjegues të sotëm për "Funksionimin e institucioneve demokratike", në fjalën hyrëse deklaroi se kjo është fushë me rëndësi thelbësore për çdo shoqëri demokratike dhe kjo do të kërkojë angazhim maksimal për një agjendë të reformave që do të ndihmojë në përshpejtimin e progresit në këtë fushë të rëndësishme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle