0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Pres regjistrim të suksesshëm, zyrtarisht duhet të përfundojë sonte në orën 20:00

Urime për Entin Shtetëror për Statistikë  dhe të gjitha institucionet e përfshira për zbatimin e regjistrimit. Ky ishte me të vërtetë një operacion i rëndë dhe kompleks, i cili për herë të parë bëhet pas 20 viteve dhe me metodologjinë më  të re  të Eurostat, dhe jo në letër, por me kompjuterë dhe tabletë, theksoi ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq duke qenë mysafir në "Brifingun e mëngjesit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle