0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Mariçiq: Përfshirja e opozitës në kërkimin e zgjidhjeve të krizave, jo për të dëmtuar me bllokada dhe kërkesa për zgjedhje

Ne jemi ende duke marrë pjesë në një situatë në të cilën opozita është bllokuar. Ne gjithmonë kemi qenë të hapur për dialog dhe tani jemi ende në lidhje me ligje të caktuara, por edhe në përgjithësi, tha zëvendëskryeministri Bojan Mariçiq në  intervistë për televizionin Telma.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle