0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Mariçiq për takimin e Figelit me Kamçevin: Shumë zhurmë për asgjë

Shumë zhurmë për asgjë,  është një dramë e Shekspirit, kështu ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq, duke qenë mysafir në brifingun e mëngjesit, e komentoi famën e djeshme të cilën ish komisari dhe ish i dërguar special  për të drejta fetare Jan Figel e bëri para burgut të Shutkës ku insistoi të hyjë brenda  për ta vizituar Orce Kamçevin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle