0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq për “Blumberg Adria”: Identiteti ynë është i konfirmuar dhe garantuar, nuk ekziston proces që mund ta shkatërrojë atë

Nëse mbështetet ky "propozim francez" i reviduar, negociatat për vendin për anëtarësim në BE do të fillojnë që javën e ardhshme, me organizim të konferencës ndërqeveritare, me të cilën do të fillojë procesi i skriningut, deklaroi sot zëvendëskryeministri i angazhuar për çështje evropiane, Bojan Mariçiq për "Blumberg Adria".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle