0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Mariçiq: Nuk do të ishte përgjegjshëm të refuzohet propozimi, ku i kemi arritur kërkesat me shpresë se do të na ofrohet tjetër

Do të ishte dëm i vërtetë edhe për shtetin edhe për gjeneratat e ardhshme që këtë moment mos ta shfrytëzojmë, duke konsideruar se në të ardhmen ndoshta do të marrim propozim më të mirë. Nuk do të ishte përgjegjshëm të refuzohet propozim, ku i kemi arritur kërkesat me shpresë se do të na ofrohet tjetër. Përkundrazi, çdo anulim dhe humbje të kohës na hap mundësi për ngjarje të reja ditore politike, tha zëvendës kryeministri për çështje evropiane, Bojan Mariçiq pas takimit në Shkup me kolegët e tij nga Finlanda dhe Italia, Titi Tupurainen dhe Tomas Birn.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle