0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Nëse në Bullgari ka njerëz të cilët deklarohen si maqedonas, kjo është e drejta e tyre dhe askush nuk mund t’ua shkurtojë këtë të drejtë

U mundova vetëm të mbahem në kuadër të Kushtetutës e cila qartë e konfirmon rolin e shtetit tonë lidhur me mbrojtjen e popullit maqedonas dhe shtetasve tanë. Në mënyrë parimore, vetëm e thash atë që qëndron në Kushtetutën tonë dhe çka është obligimi ynë, pa i mohuar askujt çfarëdo të drejte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle