0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq në takim me diplomatët e rinj: Nëse punojmë së bashku, nuk mund të humbasim, mund vetëm të fitojmë

Zëvendëskryeministri për çështje Evropiane Bojan Mariçiq sot theksoi rëndësinë dhe rolin e diplomacisë në forcimin e besimit tek diplomatët e ardhshëm nga Republika Federale e Gjermanisë, të cilët aktualisht janë duke u trajnuar në vendin tonë për të ndërtuar të ardhme më të sigurt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle