0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: Me IPA 3 do të financohen projektet të duhura, Qeveria do t’u jep mbështetje projekteve prioritare në interes të qytetarëve

Prioritet është shfrytëzimi më i mirë dhe më i suksesshëm të IPA fondeve dhe të ndihmës tjetër bilaterale. Ne deri më tani kemi arritje të mirë, megjithatë konsiderojmë se mundemi edhe më mirë për qytetarët. Për atë se me të vërtet janë projekte të rëndësishme që bëjnë dallimin edhe në jetën e përditshme megjithatë edhe në transformimin e gjitha politikave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle