0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Me bashkëpunim rajonal ndërtojmë perspektivë evropiane për ekonominë vendore

Ballkani është i hapur për bashkëpunim, zhvillim, përparim dhe ndërtim të miqësive të reja të cilat sigurisht garantojnë prosperitet për qytetarët dhe çojnë drejt Bashkimit Evropian, ka shkruar në profilin e tij në Fejsbuk, zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bojan Mariçiq, i cili sot mori pjesë në hapjen e Panairit të parë ndërkombëtar “Vizioni i verës në Ballkanin e Hapur” në Beograd.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle