0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Mbështetje për anëtarësim në BE kemi, detyra jonë janë reformat dhe të qëndrojmë në rrugën evropiane

- Zëvendëskryeministri përgjegjës për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, sot bashkë me kryeministrin Dimitar Kovaçevski dhe ministren e Kulturës Bisera Kostadinovska - Stojçevska, realizoi takim me ministren federale të BE-së dhe Kushtetutës së Republikës së Austrisë, Karolin Edshtadler, në kuadër të vizitës së punës në Austri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle