0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Luksemburgu është mik i dëshmuar i vendit tonë dhe mbështetës i eurointegrimeve tona

Kemi mbështetje edhe nga Luksemburgu, mik i dëshmuar i vendit tonë dhe mbështetës i eurointegrimeve tona, ka shkruar në Fejsbuk zëvendëskryeministri për eurointegrime Bojan Mariçiq pas takimit të sotëm me ambasadorin jorezident të Dukatit të madh Luksembur, Filipe Donkel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle