0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq-Loson: Fokus në reformat dhe përforcim i marrëdhënieve bilaterale të dy vendeve

Vendi mund të llogarisë në mbështetje politike, ekonomike dhe zhvillimore nga Mbretëria e Bashkuar për avancimin e reformave, tha sot ambasadori i sapoemëruar britanik, Metju Loson, në takimin me zëvendëskryeministrin për çështje evropiane, Bojan Mariçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle