0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mariçiq-Lirman: Fokus në reformat dhe përkushtim të përbashkët në rrugën drejt BE-së

Republika Federale e Gjermanisë mbetet partneri ynë dhe mbështetës i fuqishëm i procesit të integrimit evropian. Bashkërisht do t'u përgjigjemi sfidave të cilat na presin këtë dimër dhe do t'i tejkalojmë me një koordinim dhe bashkëpunim të mirë, deklaroi zëvendëskryetari i Qeverisë i angazhuar për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiqi, në takimin e sotëm me ministren për Evropë në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Ana Lirman.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle