0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: Kur kemi propozim që del në vigjilje të të gjitha vërejtjeve tona, ia vlen të shqyrtohet seriozisht

Bisedimet dhe konsultimet për propozimin francez për fillimin e negociatave me BE-në do të vazhdojnë në disa nivele, theksoi zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, në një konferencë me redaktorët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle