0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mariçiq: Kemi vullnet politik të sigurojmë sistem gjyqësor sipas standardeve evropiane

- Ekspertiza, rekomandimet dhe këshillat të cilat i dëgjuan grupet e punës nga Maqedonia e Veriut nga Komisioni Evropian do të jenë udhërrëfyes i mirë në përgatitjet për skriningun dypalësh për Kapitullin 23 - "Gjyqësori dhe të drejtat themelore", deklaroi sot zëvendëskryeministri përgjegjës për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq në mbledhjen e fundit sqaruese nga Grupi "Themelet" dedikuar këtij kapitulli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle