0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Mariçiq: Ka lëvizje në fushën e drejtësisë, por jo gjithçka mund të ndryshohet për 16 muaj

Në 16 muajt e fundit filluam shumë procese të rëndësishme të cilat jam i sigurtë se njejtë me sukses dhe më mirë do t'i vazhdojë ministri i ardhshëm, profesor Nikolla Tupançevski, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve deri ku kanë arritur reformat në gjyqësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle