0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mariçiq: Institucionet janë plotësisht të gatshme për regjistrimin

Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq, në intervistë për NTV1 tha se shteti dhe institucionet janë tërësisht të përgatitura për zbatimin e regjistrimit I cili fillon më 5 shtator.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle