0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mariçiq: Institucionet i kanë të gjitha parakushtet për hetim të shpejtë dhe të suksesshëm

Pushteti aspak nuk përzihet në hetimin për zjarrin në spitalin modular në Tetovë. Nëse dëshironte të ndërhynte, nuk do të kishte thirrur  hetues gjermanë të rangut më të lartë, të cilët duhet t'i shqyrtojnë të gjitha rrethanat, deklaroi sot ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiqi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle